Stanislav Bubik /úvahy 23-05 (10.2.-19.2.)

Apoštolská církev

Je mi 53 let. Mám pět dětí a miluji svoji ženu Hanu.
Vyrůstal jsem v rodině pastora a později biskupa letniční církve. Moje první setkání s Bohem bylo v 6 letech, když jsem poprvé jako dítě odevzdal svůj život Bohu. Když mi bylo 20 let, hned po sametové revoluci, jsem začal podnikat v mezinárodním obchodu. Krátce nato jsem měl setkání s Bohem a prožil jasné povolání do služby.
Od roku 1991 jsem zaměstnán v Apoštolské církvi. Nejdříve jako misijní pracovník, následně ředitel humanitární nadace Nehemia a od roku 1996 jako pastor a zakladatel církví.
Miluji rozjíždění a otevírání nových projektů, a to se taky stalo mým povoláním. Od roku 1999 pracuji jako zakladatel nových místních církví.
Pocházím ze Slezska, v roce 1996 jsem se s rodinou přestěhoval do Chomutova, kde jsme začali svou první církev. Od roku 2002 bydlíme v Praze, kde vedu Církev bez hranic na Kačerově. V současné době bydlím v malém domku na vesničce za Prahou.
Mám rád lyžování, turistiku, hraji golf, miluji společnost pohodových lidí a svou rodinu. Nade vše ale rád přebývám v přítomnosti Ježíše. Fascinuje mě fakt, že Bůh přebývá ve mně a já v něm. Miluji na Bohu jeho nadpřirozený rozměr a nikdy mě neomrzí Jej vidět v akci.

Systematické čtení z Bible na každý den vydává Scripture Union.